tesisat temizliği

 

Mahal içerisinde bulunan oda sıcaklıklarında farklılıklar bulunuyorsa, petek altları soğuk üstleri sıcak ise tesisat kirliliğinden kaynaklı cihaz pompası verimli dönüş sağlayamamaktadır. Zaman ile oluşan kireç ve bakteri oluşumları(siyah su) tesisat içerisinde tıkanmalara ve ısınma problemlerine neden olmaktadır. Ayrıca cihazınızın pompa sitemini zorladığından cihaz ömrünü azaltmakta olup yüksek maliyetli problemlere yol açmaktadır

 

radyatör temizliği

 

Radyatör temizliği için herhangi bir kimyasal ilaç kullanılmamaktadır. Kimyasal ilaçların zamanla cihaz ve tesisatta problemlere yol açtığı bilindiğinden yüksek basınçlı , havalı yıkama sitemleri tercih edilmektedir. genellikle cihaz alt bağlantı noktaları sökülerek yakıcı cihazınız devre dışı bırakılır ve yıkama sistem bağlantısı tesisat girişinden yapılarak yıkama işlemi yapılır. Tesisat kirlilik durumuna göre yıkama süresi min. 3 saat mak. 5 saat sürmektedir. Yıkama sürecinin min değerinin altında yapılması verimli olması mümkün değildir.

Yerden ısıtma tesisat temizliği

 

Yerden ısıtma tesisat temizliği için herhangi bir kimyasal ilaç kullanılmamaktadır. Kimyasal ilaçların zamanla cihaz ve tesisatta problemlere yol açtığı bilindiğinden yüksek basınçlı , havalı yıkama sitemleri tercih edilmektedir. Genellikle cihaz alt bağlantı noktaları sökülerek yakıcı cihazınız devre dışı bırakılır ve yıkama sistem bağlantısı tesisat girişinden yapılarak yıkama işlemi yapılır. Tesisat kirlilik durumuna göre yıkama süresi min. 3 saat mak. 5 saat sürmektedir. Yıkama sürecinin min değerinin altında yapılması ile verimli olması mümkün değildir.

merkezi ısıtma sistem temizliği

Merkezi sistemlerde her daire ayrı ayrı sistem bağlantısı yapılarak bağımsız şekilde temizliği yapılır. Tüm dairelerin temizliğinin ardından kolon tesisatları ve kazan temizliği yapılarak işlem tamamlanır.

tesisat temizliği

 

Pompa verimleri düşmüş, yarım ısınan petekler, petek üstleri sıcak alt kısımları soğuk ise temizlik zamanı gelmiş demektir.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.